कवर्ड हल निर्माणका सहयाेगी समाजसेवी सम्मानित

  आवाज संवाददाता


इलाम। इलाम स्थायी घर भई हाल बेलायतमा कार्यरत इलाम नगरपालिका–५ स्थित अमर माविको कवर्ड हल निर्माणमा आर्थिक सहयोग गर्ने सहयोगी चन्दादाताहरुलार्ई सम्मान गरिएको छ ।
कवर्ड हल सञ्चालक समितिले इलाम नगरपालिका वडा नं. ५ घर भई हाल बेलायतमा कार्यरत चार जना चन्दादाता र इलामेली युके समाजलाई विहीबार सम्मान गरेको हो ।


इलाम नगरपालिका वडा नं. ५ स्थायी घर भई हाल बेलायततमा कार्यरत राजबहादुर जबेगू लिम्बू, खड्गबहादुर लुङ्गेलीलाई ढाका टोपी र सम्मान पत्र प्रदान गरी सम्मान गरिएको छ । यसरीनै बेलायतमै कार्यरत केशरी लोत्ताम लिम्बू, गुमानसिंह आङ्बोलाई पनि सम्मान गरिएको छ । यसैरीनै कवर्ड हल निर्माणमा सहयोग गर्ने इलामेली युके समाजलाई पनि सम्मान गरिएको छ । सम्मानित व्यक्तिहरुलाई इलाम नगरपालिकाकी उपप्रमुख विष्णुकुमारी लिम्बू दाहालले सम्मान पत्र प्रदान गरेकी थिइन् ।
राजबहादुर जबेगू लिम्बूले स्वर्गीय बाबु टेकबहादुर र आमा आइतमाया जबेगूको स्मृतिमा ५१ हजार २५० रुपैयाँ सहयोग गरेका थिए । यसरीनै खड्गबहादुर ल्ुङ्गेलीले स्वर्गीय बाबु डम्बरबहादुर र आमा मैतीमाया लुङ्गेलीको स्मृतिमा ५१ हजार सहयोग गरेको समितिले जनाएको छ । यसरीनै गुमानसिंह आङ्बोले स्वर्गीय बाबु आशबहादु्र र आमा आशमाया आङ्बोको स्मृतिमा ५१ हजार २५० रुपैयाँ सहयोग गरेका छन् । यसरीनै केशरी लिम्बूले स्वर्गीय आमा रनहाङमा जबेगूको स्मृतिमा ५१ हजार २५० रुपैयाँ आर्थिक सहयोग गरेको समितिका कोषाध्यक्ष तीलक लिम्बूले जानकारी दिए ।


यसरीनै इलामेली युके समाजले कवर्ड हल निर्माणका लागि एक लाख रुपैयाँ सहयो गरेको छ ।
कवर्ड हल सञ्चालक समितिको अध्यक्ष गृष्म सुब्बाको अध्यक्षतामा सम्पन्न सम्मान कार्यक्रममा इलाम नगरपालिकाकी उपप्रमुख विष्णुकुमारी लिम्बू दाहाल, इलाम नगरपालिका वडा नं. ५ का वडाध्यक्ष काजीबहादुर श्रेष्ठ, निवर्तमान अध्यक्ष ठाकूरनारायण श्रेष्ठ, अमर माविका अध्यक्ष गोविन्द पौडेलले मन्तब्य राखेका थिए । कार्यक्रम समितिका सचिव राजन दाहालले सञ्चालन गरेका थिए ।

तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार